Niezwykły świat cygar

czyli dżentelmen w świecie ekskluzywnych tytoni

 

Spotkanie o najszlachetniejszych rodzajach tytoni poprowadzi Artur Brzychcy. Opowie gościom „Loży Dżentelmenów” o swoich odkryciach i najciekawszych doświadczeniach z cygarami. W ciągu dwugodzinnego spotkania, przekaże swoim słuchaczom wyjątkową wiedzę, dostępną jedynie ścisłym elitom z Europy i Świata. Mnóstwo swojej energii poświęca na tworzenie i smakowanie najszlachetniejszych tytoni świata. To jedyna szansa na zdobycie bezpośrednio tylu cennych informacji dotyczących wykwintnej sztuki palenia cygar. W Polsce tylko Loża Dżentelmenów organizuje tak wyjątkowe spotkania.

 

wieczorzkubanka 2 2

 

Nasz prowadzący pokaże, że nie sztuką jest palić cygaro… Sztuką jest wiedzieć dlaczego i jak się nim prawdziwie rozkoszować!

 

Wspólnie z naszym specjalistą ułożyliśmy wyjątkowy program spotkania, zawierający:

  1. PRZEDSTAWIENIE KRÓTKIEJ HISTORII CYGAR
  2. NAUKĘ O GATUNKACH I RODZAJACH TYTONI ORAZ CYGAR
  3. PRZEDSTAWIENIE PROCESU TWORZENIA CYGAR
  4. NAUKĘ PRZYGOTOWANIA CYGARA
  5. NAUKĘ DEGUSTACJI
  6. DEGUSTACJĘ RÓŻNYCH GATUNKÓW CYGAR

 

Goście dowiedzą się jak w pełni celebrować palenia cygara. Zdobędą wiedzę sensoryczną, pozwalającą na delektowanie się wyśmienitym tytoniem wszystkimi zmysłami. Ciekawą informacją będzie dla wszystkich wyjaśnienie fenomenu Kubańskich cygar oraz ich znaczenia w dzisiejszym przemyśle tytoniowym. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowie profesjonalny prowadzący.


Nauka i degustacja stworzą wspaniałą mieszankę luksusowego doświadczenia, które poprawią zmysłowe wrażenia podczas palenia cygara u każdego uczestnika.

 

Dowiedz się jak cygarami delektują się najwięksi znawcy tytoniu na świecie! Naucz się docenić smak najbardziej luksusowych gatunków cygar i odkryj pełnię przyjemności zaklętej w niebieskim dymie.

 

wieczorzkubanka

 

Wśród dotychczasowych spotkań „Niezwykły świat cygar”, gościliśmy handlowców, menagerów, klientów biznesowych i dyrektorów, a także Panie i Panów, którzy marzyli o poznaniu prawdziwie ekskluzywnego smaku Ameryki Środkowej i basenu Morza Karaibskiego. Spotkanie z naszym wyjątkowym specjalistą, podniesie rangę każdego biznesowego spotkania lub imprezy integracyjnej. Znawca cygar wprowadzi uczestników wykładu do świata luksusu i elegancji.

 

Rozkoszuj się najlepszymi tytoniami świata i wiedzą dotyczącą przygotowania i przechowywania cygar.
Spotkaj się z elitarnością, smakiem i stylem dzięki Loży Dżentelmenów.

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

  1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
  2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
  3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small