Europa kolebką winiarstwa

elitarna podróż po smakach Starego Kontynentu

 

W czasie godzinnej prezentacji, goście będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o winach pochodzących ze Starego Kontynentu. Zmysły naszych gości będą odkrywać tajemnice ukryte w winach, ukazując im tym samym symfonię barw, smaków i aromatów.

 

europa kolebka winiarstwa2

 

Profesjonalne szkolenie przeprowadzą sommelierzy z certyfikatem Wine and Spirit Education Trust London. To prawdziwi fascynaci, którzy w sposób przystępny i zabawny opowiedzą o winach. Wino jest ich ogromną pasją. To dla nich nie tylko zawód, ale całe życie. Prezentację przeplatają liczne anegdoty i historie, które ułatwiają zapamiętanie informacji oraz wprowadzają doskonałą atmosferę. Uczestnicy będą aktywnie uczestniczyli w degustacjach i dyskusji. Prowadzący spotkanie na co dzień zajmują się dobieraniem wina na najbardziej ekskluzywne stoły w Polsce.

 

Chcąc w krótkim czasie zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

  1. OMÓWIENIE PODSTAWOWYCH TYPÓW I STYLÓW WINNYCH
  2. OMÓWIENIE KRAJÓW I REGIONÓW WINIARSKICH
  3. NAUKĘ SYSTEMATYKI DEGUSTACJI
  4. DEGUSTACJE CZTERECH STYLÓW WINNYCH (2 WINA BIAŁE, 2 WINA CZERWONE)
  5.  PRZYSWAJANIE INFORMACJI NIEZBĘDNYCH DLA ŚWIADOMEGO KUPCA WYSOKIEJ KLASY WINA

 

Dla jednego z uczestników, który podejmie się wyzwanie naszych sommelierów, przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego… Wartość tej specjalnej nagrody poznają jednak tylko uczestnicy naszego spotkania.

 

Wiedza o winnicach europejskich jest wyzwaniem dla koneserów win. Nasi goście po prezentacji znajdą się w gronie nielicznych, którzy tą wiedzą posiedli. Dowiedzą się, czym różnią się główne winnice europejskie oraz jakie są najważniejsze style winne pochodzące ze Starego Kontynentu. Poznasz wyjątkowy charakter degustacji ze specjalistycznego szkła, zapewniającego wzmocnienie wrażeń zmysłowych. Prawdziwi dżentelmeni już nigdy nie będą mieć problemów z dobraniem odpowiedniego do posiłku rodzaju wina: w sklepie, restauracji czy na firmowym wydarzeniu.

 

europa kolebka winiarstwa

 

Dyrektorzy, członkowie zarządów wraz ze swoimi czołowymi klientami docenili już ekskluzywny charakter tej prezentacji. Jest ona doskonałym urozmaiceniem spotkań wyższego szczebla – konferencji i spotkań biznesowych.

 

Ekskluzywne produkty to nasza pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

Z nami poczujesz się jak znawca wyrafinowanych smaków, które są ukryte w doskonałej jakości winach.
In vino veritas!

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

  1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
  2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
  3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small