Warto przeczytać

 

Bardzo się cieszymy, że trafiłeś na naszą stronę, oznacza to, że poszukujesz ekskluzywnego i wysublimowanego smaku i aromatu. Interesujesz się sztuką degustacji oraz elitarną wiedzą na temat najszlachetniejszych trunków i tytoni. Znalazłeś to czego szukałeś. Na naszych spotkaniach możesz od najznamienitszych specjalistów dowiedzieć się wszystkiego, co Cię interesuje oraz nauczyć się jak degustować i doceniać niezwykły smak prezentowanych przez nas produktów luksusowych.

 

Co więcej będziesz miał okazję spróbować ekskluzywnych produktów, o które dość ciężko w Polsce, a które specjalnie sprowadzimy na nasze spotkanie.

 

warto przeczytac


Czy widzisz już jak ciekawa i różnorodna jest nasza oferta degustacji whisky. Pewnie zastanawiasz się od czego tu zacząć? Na początek polecamy prezentacje whisky świata. Jest to prezentacja dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky. Smaki szkockich krain to prezentacje dla konserwatystów, którzy nie tylko chcą doszlifować swoją wiedzę o whisky, ale też spróbować najwyższej jakości whisky z małych rodzinnych destylarni, których na próżno szukalibyśmy nawet w wyspecjalizowanych sklepach w Polsce. Jeśli chcesz poeksperymentować z whisky i już wiesz o niej to i owo zapraszamy do wzięcia udziału w naszych pozostałych degustacjach.  

 

 

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać odpowiednią prezentację!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small